Oryginalne części do motocykli, skuterów i quadów

  Rozpocznij zakupy części zamiennych teraz, wybierając producenta i model swojego pojazdu:


  FAQ - Dostępność oryginalnych części zamiennych Yamaha, Honda, KTM, Suzuki i Kawasaki  Maxibike.pl to ponad 3,5 miliona nowych oryginalnych części zamiennych OEM.

  Maxibike.pl oferuje oryginalne części zamienne OEM takich marek jak Yamaha, Honda, KTM, Suzuki i Kawasaki. Wiedza, które części są potrzebne i jakie najlepiej kupić do swojego pojazdu jest niezbędna do sprawnej i szybkiej naprawy oraz poprawnej konserwacji Twojego pojazdu. Tylko oryginalne części zamienne zapewniają 100% oryginalności Twojego pojazdu.
  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych części do pojazdów czterokołowych (ATV, quad), motocykli, skuterów czy części do jednostek pływających, tu na Maxibike.pl możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, korzystając z intuicyjnej i łatwej w nawigacji wyszukiwarki katalogu części. Wystarczy znać rok, markę model i rocznik swojego pojazdu, a także, jakiego komponentu szukasz. Spędziliśmy wiele czasu i poświęciliśmy dużo wysiłku, aby dostarczyć wam unikalną funkcję wyszukiwania, która pozwala samodzielnie znaleźć konkretne podzespoły, których potrzebujesz, korzystając ze schematów komponentów producentów.

  Oryginalne części zamienne pozyskujemy tylko i wyłącznie w autoryzowanej sieci dystrybucji. Chcemy mieć pewność, że zamówione przez Ciebie części są oryginalne i będziemy w stanie sprawnie zrealizować Twoje zamówienie. Termin dostawy zależy od marki i waha się od 3 do 7 dni roboczych, niemniej jednak dokładamy wszelkich starań aby zminimalizować termin ich dostawy. Wiemy jak ważny jest termin realizacji zamówienia, szczególnie w sezonie lub przed wcześniej zaplanowanym wyjeździe - dlatego pracujemy nad ciągłym skracaniem czasu dostaw oraz rozszerzamy możliwości dostaw zamówionego towaru. Jakość serwisu (dostępność części zamiennych OEM na magazynach naszych dostawców) zmienia się dynamicznie, ale z obserwacji nigdy nie spada poniżej 95%. Oznacza to, że 95% złożonych przez nas zamówienia jest realizowana “od ręki”. Oznacza to niestety, że niewielki odsetek naszych zamówień może być zrealizowana z lekkim opóźnieniem - wówczas pozostajemy z Tobą w kontakcie i na bieżąco informujemy o ewentualnych opóźnieniach w dostępności i realizacji zamówień.

  W przypadku problemów z identyfikacją numerów katalogowych czy też z nawigacją w wyszukiwarce części zamiennych zachęcamy do kontaktu z naszą wysoko wykwalifikowaną kadrą pracującą w Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy Cię do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Przed kontaktem warto przygotować numer nadwozia swojego pojazdu (tzw. Numer VIN) który przyspieszy wyszukiwanie oraz wyeliminuje ewentualne błędy, zły dobór części. dostępności i realizacji zamówień.

  Pomysł na stworzenie sklepu który w jednym miejscu zaprezentuje oryginalne części zamienne powstał w 2015. Wówczas w naszych głowach pojawił się pomysł, żeby stworzyć miejsce w którym motocykliści będą mogli w łatwy sposób identyfikować numery katalogowe oryginalnych części zamiennych swoich pojazdów. Od pomysłu do realizacji minęło sporo czasu ale owocem naszych nieprzespanych nocy jest funkcjonalność sklepu Maxibike.pl która wyróżnia go na tle innych sklepów motocyklowych dostępnych w internecie. Ta funkcjonalność została uruchomiona we wrześniu 2018 roku i jest nią wyszukiwarka która w łatwy sposób pozwala Tobie wyszukać część zamienną OEM na podstawie schematów graficznych (fiszki/rysunki techniczne) prezentujących Twój motocykl w rozłożeniu na najdrobniejsze podzespoły.
  Już teraz możesz rozpocząć zakupy części zamiennych wybierając producenta i model swojego pojazdu. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie intuicyjną i łatwą w obsłudze oraz nawigacji wyszukiwarkę pełnej oferty do motocykli, pojazdów czterokołowych czy skuterów wodnych wiodących producentów. Są wśród nich m.in.


  Nasz sklep tworzą motocykliści dla motocyklistów - także jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi które pozwolą nam stworzyć sklep jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Jeżeli jest jakiś produkt lub grupa towarowa która Cię interesuje a nie możesz jej znaleźć w naszym sklepie - zgłoś nam swoje braki a my spróbujemy uzupełnić naszą ofertę możliwie szybko.

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2020 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone