Oryginalne części zamienne do Kawasaki

  Wybierz: rodzaj pojazdu

  Oryginalne części zamienne to oferta fabrycznie nowych, oryginalnych części zamiennych do motocykli, skuterów, pojazdów czterokołowych (ATV, Quad, Mule), skuterów wodnych Kawasaki. Kawasaki w swojej ofercie posiada ponad 226 tysięcy części zamiennych i akcesoriów. Wszystkie produkty kupujemy w autoryzowanej sieci dystrybucji Kawasaki żeby zapewnić jakość oraz szybkość realizacji Twojego zamówienia.

  Łatwa w nawigacji i intuicyjna w obsłudze wyszukiwarka pozwoli na szybkie i poprawne zidentyfikowanie numer katalogowego oraz zaprezentuje aktualną cenę na poszukiwaną część zamienną. 

  Kawasaki zostało założone przez Shozo Kawasaki w 1878 roku. Dzisiaj Kawasaki Heavy Industries to japońska firma o zasięgu globalnym będąc w ścisłej czołówce firm tworzących i wdrażających najnowsze technologie. Kawasaki może poszczycić się takimi osiągnięciami jak produkcja szybu wiertniczego który drążył tunel pod kanałem Le Manche czy dostarcza tabor słynnej kolei Shinkansen. Obecnie trwają prace nad kolejną generacją pociągów Shinkansen które w Japonii są podstawą transportu szynowego.

  Kawasaki to również Kawasaki Ninja H2 - najszybciej seryjnie produkowany jednoślad na świecie. W wersji nie homologowanej (bez możliwości poruszania się po drogach publicznych) pojazd ten - Ninja H2R - osiąga niebagatelną moc 326 KM! Ten model to pokaz możliwości koncernu Kawasaki który przy projektowaniu tego modelu zaangażował kilka swoich dywizji ze struktury Kawasaki Heavy Industry; Dział Promów Kosmicznych odpowiedzialny był za aerodynamikę tego pojazdu, Dział Elektrowni Wiatrowych odpowiedzialny był za stworzenie turbiny do silnika przygotowanego przez Dział Motocykli. Ten pojazd prezentowany jest jako idealne połączenia silnika z turbiną, turbiny z silnikiem a wszystko to jest “opakowane” w aerodynamikę pochodzącą z Działu Promów Kosmicznych.

  Inną ciekawostką wprowadzoną do seryjnie produkowanych motocykli Kawasaki w ostatnim czasie jest lakier z właściwościami do samoreparacji. Oznacza to, że powłoka lakieru posiadająca lekkie zarysowania wynikające z użytkowania (np. otarcia spowodowane przez spodnie lub kurtkę) pod wpływem temperatury (naturalne działanie promieni słonecznych w dłuższym czasie lub mechaniczne działanie suszarki elektrycznej w krótkim czasie) powróci do stanu pierwotnego. Jest to nowość w sezonie 2019 która będzie wprowadzana w kolejnych modelach wraz z odświeżaniem oferty produktowej pojazdów Kawasaki.

  Części zamienne Kawasaki kupujemy w autoryzowanej sieci dystrybucji Kawasaki co oznacza, że ich dostępność waha się od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku problemów z doborem numerów katalogowych zachęcamy Cię do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta który służy pomocą i wsparciem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

   

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone