Oryginalne części zamienne do pojazdów Suzuki

  Wybierz: rodzaj pojazdu


  Suzuki to kolejna z japońskich marek, której kompleksową ofertę oryginalnych części zamiennych posiadamy w sklepie MaxiBike.pl. Ta słynna japońska marka została stworzona przez przedsiębiorcę o imieniu Michio Suzuki, który dokładnie w roku 1909 stworzył Suzuki Loom Company. Pierwotnie firma nie była związana z motoryzacją. Zajmowała się sprzedażą krosien tkackich. Po osiągnięciu niebywałego sukcesu, firma rozpoczęła szukać nowych wyzwań i w roku 1939 powstał pierwszy projekt samochodu Suzuki. II Wojna Światowa spowolniła rozwój Suzuki co spowodowało, że firma ponownie wróciła do sprzedaży krosien na dłuższy okres czasu aczkolwiek załamanie rynku w 1951 roku spowodowało, że Suzuki ponownie rozpoczęło myśleć o produkcji pojazdów. Efektem prac Suzuki był rower z silnikiem o nazwie “Power Free”. Model z roku 1952 posiadał dwusuwowy silnik o pojemności 36 cm3. W następnych latach Suzuki produkowało coraz więcej jednośladów i w roku 1954 przy miesięcznej produkcji w granicach 6000 pojazdów, Suzuki zmieniło swoją nazwę na Suzuki Motor Corporation.

  Suzuki jest głównie znane z produkcji samochodów a modele typu Suzuki Swift, Vitara czy SX4 są bardzo popularnymi samochodami na naszym rynku. Suzuki zajmuje się również produkcją silników zaburtowych, pojazdów czterokołowych (ATV), silników czy na przykład elektrycznych wózków inwalidzkich dla najbardziej potrzebujących.

  W latach 50, 60 oraz przez większość lat 70-tych Suzuki skupiało się na produkcji silników dwusuwowych. Dopiero w roku 1976, Suzuki zaprezentowało pierwsze motocykle z czterosuwowym silnikiem, którymi były modele GS400 oraz GS750.

  W tamtym czasie, ten japoński producent również pokazał swoje możliwości swoich motocykli w wyścigach szosowych oraz motocrossowych. Brytyjczyk Barry Sheene ścigający się na Suzuki dwukrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata w klasie 500 cm3. Z kolei Roger DeCoster pięciokrotnie zdobywał tytuł mistrzowski w motocrossie w klasie 500 cm3.

  W sklepie MaxiBike.pl posiadamy prawie 350,000 oryginalnych części zamiennych do pojazdów Suzuki - motocykli oraz pojazdów czterokołowych (ATV). Kompleksowa oferta gwarantuje Ci znalezienie dokładniej tej części której szukasz do swojego pojazdu. Nasza unikalna wyszukiwarka części zamiennych pomoże Ci w odnalezieniu tych części, które są Ci potrzebne. Wystarczy, że wpiszesz rok oraz model Twojego pojazdu, uzupełnisz kilka pozostałych pól i momentalnie zostaniesz przekierowany do strony ze schematami technicznymi, które nakierują Cię w poprawne miejsce. Wystarczy odnaleźć odpowiedni element na schemacie aby następnie w menu po prawej stronie zobaczyć szczegółowe informacje o tej części z możliwością bezpośredniego kupienia.

  Aby spełnić wymagania naszych Klientów i pokazać, że faktycznie są to oryginalne części zamienne współpracujemy wyłącznie z przedstawicielami autoryzowanej sieci dystrybucji Suzuki. Dzięki temu, mamy pewność, że produkty, które Ci oferujemy są najwyższej jakości, gwarantują odpowiednie dopasowanie oraz najlepszą wydajność podczas użytkowania. Dodatkowo, z uwagi na to, że części są sprowadzone wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, zawsze jesteśmy w stanie przedstawić Ci dokładny termin realizacji zamówienia które zazwyczaj są wysyłane do doręczenia od 3 do 7 dni roboczych.

  Wiemy, że odpowiedni wybór części nie jestem prostym zadaniem i może sprawiać problemy. W przypadku problemów z doborem części zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który w profesjonalny sposób Ci doradzi oraz pomoże w wyborze.

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone