Oferta marki Icon

   

  (164)

  Icon Motorsports to amerykańska firma odzieżowa, która powstała w 2002 roku w Portland, Oregon w zachodniej części USA. Firma Icon projektuje oraz produkuje swoje kurtki, rękawice czy kaski z myślą o motocyklistach, którzy głównie preferują jazdę w miejskim zgiełku. Nowoczesny wygląd, ciekawa kolorystyka oraz wysoka jakość wykonania to tylko niektóre z aspektów, które wyróżniają markę Icon na tle konkurencji.
  Marka ta została założona przez aktywnych motocyklistów, którzy doskonale znają potrzeby kierowców jednośladów. Jazda w mieście to pole walki na którym na każdym kroku trzeba być spostrzegawczym, jeździć ostrożnie i monitorować zachowania innych użytkowników jezdni ponieważ bezpieczeństwo zawsze jest priorytetem.
  Wszystkie produkty firmy Icon Motorsports są projektowane z myślą o motocyklistach, którzy codziennie są poddawani dużemu ryzyku na drogach. Dlatego też cała oferta marki Icon przechodzi rygorystyczne testy bezpieczeństwa przed udostępnieniem danego produktu do zakupu dla Klientów. To wszystko wpływa na wygląd produktów, gwarancję jakości oraz mistrzowską obsługę Klientów, którzy zaufali marce Icon Motorsports.
  W ofercie sklepu MaxiBike.pl posiadamy bardzo szeroki asortyment firmy Icon. Posiadamy ponad 150 produktów takich jak kurtki, rękawice, spodnie, buty czy kaski integralne z wieloma unikalnymi malowaniami. Misja marki Icon Motorsports jest chronienie użytkowników w najbardziej zaawansowany sposób przy użyciu najnowszych rozwiązań. Bądź przygotowany. Jeździj rozważnie.
  Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego ubioru może być trudną decyzją patrzeć na ilość produktów dostępnych na rynku. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, udzielić fachowej porady oraz wytłumaczyć zalety lub wady poszczególnych produktów. Zapraszamy do kontaktu mailowego ze sklepem MaxiBike.pl (sklep@maxibike.pl) lub prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 22 355 27 75. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

  1-48 of 164

  1-48 of 164

  Oferta marki Icon

  Cena minimalna: 169,00 169

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2020 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone