Kaski motocyklowe

   

  (1219)

  Kask to jeden z bardzo ważnych elementów stroju motocyklisty. Został stworzony głównie po to, aby chronić głowę przed upadkiem, chroni również naszą głowę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  Jeżeli zastanawiasz się jaki kask kupić, musisz wziąć pod uwagę wiele elementów. Jego wybór ma wpływ na Twoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Warto więc wybrać bezpieczny, odpowiedni i dobrze dopasowany. Warto pamiętać, że w prawie Polskim jest przewidziana kara za brak kasku podczas jazdy motocyklem.

  Jak wybrać kask motocyklowy?

  Wybór właściwego kasku wymaga pewnej dozy przemyślenia. Warto wybrać model, który zapewni Ci komfort użytkowania. Jest wiele czynników, które powinieneś rozważyć, zanim wydasz swoje pieniądze. Wybór kasku powinien zależeć od rodzaju motocykla, jakim jeździsz.

  Specjalnie przygotowaliśmy propozycje kasków motocyklowych, na skuter oraz na quada a także ofertę kasków dla dzieci. Masz do wyboru:


  Upewnij się, że posiada on odpowiednie atesty, zgodnie z obowiązującymi w Europie normami. Wszystkie polecane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, aby być dopuszczonymi do ruchu.

  Zwróć uwagę na jego budowę. Kask integralny chroni całą twarz a otwarty tylko połowę twarzy. Jazda w kasku otwartym jest znacznie przyjemniejsza, ale kask zamknięty zapewnia najwyższy poziom ochrony podczas wypadku. Kaski szczękowe są oceniane tak samo, jak kaski integralne. Kaski szczękowe posiadają wiele technologii podnoszących komfort i przyjemność jazdy.

  Kaski wykonane są z wielu różnorodnych materiałów. Kask z materiałów termoplastycznych jest odporny na trwałe odkształcenia oraz jest bardzo twardy. Kask z włókna szklanego czy węglowego jest odporny na pęknięcia, zgniecenia, dokształcenia oraz przedziurawienia. Budowa, staranność wykonania i użycie danego rodzaju materiału ma duży wpływ na cenę.

  Zapięcie powinno być solidne. W zapięciach najlepiej sprawdzają się systemy: 2D lub DD. Zapięcia kasków motocyklowych zostały specjalnie zaprojektowane, aby móc bezproblemowo zostać rozpięte nawet w rękawicach.

  Kask powinien posiadać również odpowiednią wentylację, która przydaje się podczas letnich upałów. Nawet długie podróże nie zaburzają komfortu dzięki specjalnie stworzonym wywietrznikom.

  Kaski wyłożone są materiałami zawierającymi domieszkę srebra. Wkładki te można prać, zachowując maksymalną ochronę antybakteryjną i higienę.

  Wizjery wyposażone w filtry UV zapewniają podczas różnych warunków atmosferycznych czuć się pewniej i bezpieczniej. Dobrze, jeśli posiada wyjmowaną szybę, którą możemy wymienić w razie potrzeby.

  Dobierz odpowiedni dla Ciebie rozmiar. Tylko dobrze dopasowany gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo. Źle dopasowany, nie zapewnia komfortu ani ochrony podczas wypadku. Kaski są dostępne w wielu rozmiarach: od XS do XXXL.

  Przy doborze kasku pamiętaj, że:

  • Musi ściśle przylegać do głowy.
  • Po założeniu nie może poruszać się w którąkolwiek ze stron.
  • Nie może być za ciasny, jeśli będzie nas uwierać i spowoduje duży dyskomfort.
  • Zmierz obwód głowy w najszerszym miejscu, dowiesz się jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni.
  • Wszystkie marki mają jednakowe rozmiary.

  Kaski są dostępne w wielu kolorach i kształtach. Niektóre z nich wzorowane są na legendarnych już klasykach. Zapewnią Ci niepowtarzalny charakter, a także na dopasowanie do pozostałej odzieży.

  Na stronach sklepu znajdziesz tabele rozmiarów na europejskim rynku.

  Posiadamy kaski do każdego rodzaju pojazdu. Ponadczasowe kaski Bell — w wydaniu sportowym, jak i klasycznym czy kaski Ls2 - jakość w rozsądnej cenie. To tylko niektóre z naszych propozycji. W ofercie sklepu znajdziesz szeroką gamę wysokiej jakości. Do tego możesz dobrać szyby do kasków, interkony do komunikacji, gogle, odzież oraz inne akcesoria do kasków. Wszystkie mają gwarancję producenta dającą pewność najwyższej jakości wykonania i bezpiecznego zakupu.

  W sklepie MaxiBike znajdziesz akcesoria oraz części motocyklowe znanych producentów takich jak: Bell, LS2, NZI czy HJC. Posiadasz niewielki budżet, bez trudu znajdziesz dobre kaski, wytrzymałe, a także dopasowane do Twojego stylu.

  1-48 of 1219

  1-48 of 1219

  Kaski motocyklowe

  Cena minimalna: 4,00 4

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone