Wybrane filtry

  1. Typ kasku: Usuń ten produkt otwarty / jet

  Producent

  Kolor

  1. czarnybiałyszaryniebieskiczerwonystalowyżółtypomarańczowyzłotysrebrnyzielonyróżowyfioletowybrązowybeżowypiaskowykhakiwielokolorowy

  Kaski otwarte

   

  (238)

  Kaski motocyklowe otwarte to gwarancja wygody i przede wszystkim bezpieczeństwa. W naszym sklepie można znaleźć najlepszych światowych producentów takich jak NZI czy Bell lub LS2 i HJC. Kaski na motocykl otwarte stworzone z myślą o komforcie wyposażone są w antybakteryjne wyściółki, które pozwalają na utrzymanie higieny. Szeroka gama rozmiarów naszych kasków na motor oscyluje międzt xs a xxl. Pozwala to na wybór dopasowanego i wygodnego kasku. W sklepie MaxiBike znajdziesz najlepsze kaski motocyklowe. W naszej szerokiej ofercie posiadamy rozmaitą paletę kolorów i wzorów, które doskonale odzwierciedlą Twój styl. Producenci przy tworzeniu swoich produktów tj. kasków na motocykl, nie zapomnieli o bezpieczeństwie, kaski motocyklowe otwarte cechują się wysoką odpornością na uderzenia dzięki zastosowaniu niezwykle trwałych mieszanin żywic i plastiku. Dodatkowym atutem kasku na motor jest możliwość rozbudowy o intercom (bluetooth) pozwalający na swobodną komunikację podczas podróży motocyklem. Kask motocyklowy musi charakteryzować się niewielką wagą, co pozwala na dłuższe podróże bez uczucia zmęczenia, a specjalnie skonstruowane zapięcia pozwala na szybką regulację bez ściągania rękawic motocyklowych. Kaski na motor otwarte posiadają ochronę przeciwsłoneczną, która zapewni komfort w słoneczne dni. W zestawie z kaskiem motocyklowym otrzymujemy ochronne etui, które pozwala na bezpieczne przechowywanie. W sklepie MaxiBike posiadamy wszystkie rozmiary kasków motocyklowych.
  Znajdź u nas najlepszy kask motocyklowy. Pamiętaj że idealny kask na motor posiada: dobrą wentylację, co najmniej 2 wloty powietrza oraz wylot ciepłego powietrza w tylnej części kasku. Każdy kask na motor dostępny w sklepie MaxiBikie jest odporny na uderzenia, wygodny i chroni Twoją głowę przed urazami. Każdy z nasztcg kasków motocyklowych otwartych posiada gwarancję oraz zapewni Ci bezpieczną jazdę. Zastanawiasz się, jakie cechy powinien posiadać najlepszy kask motocyklowy otwarty? Zwróć uwagę na niewielki rozmiar skorupy, zminejszający opór powietrza, sprawdź czy możliwe jest wyjęcie wyścióki kasku w celu zadbania o jej higienę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kasków na motocykl typu otwarte.

  1-48 of 238

  1-48 of 238

  Kaski otwarte

  Cena minimalna: 133,00 133

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone