Producent

  Kolor

  1. czarnybiałyszaryniebieskiczerwonystalowyżółtypomarańczowyzłotysrebrnyzielonyróżowyfioletowybrązowypiaskowywielokolorowy

  Kaski turystyczne

   

  (568)

  “Turystyka motocyklowa jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jaką można robić w ubraniu” - tak brzmi jedno ze starszych powiedzeń w branży motocyklowej. Turystyka motocyklowa to tak naprawdę esencja motocyklizmu. Nic nie smakuje lepiej niż wyprawa motocyklowa w piękne zakątki Polski, Europy czy Świata. Planując taki wyjazd nie możemy zapomnieć o najważniejszych dwóch rzeczach - bezpieczeństwie i komforcie. Te dwa aspekty są kluczowe aby nie zepsuć już na etapie planowania naszej wymarzonej wycieczki. Kask, ochrona głowy to coś czego nie możemy przeoczyć, czego nie możemy bagatelizować. Głowa to coś co musimy zawsze chronić jednocześnie pamiętając o komforcie.

  W związku z tym w W sklepie MaxiBike.plsklepie Maxibike.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę kasków dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Niezależnie czy szukasz kasku otwartego, integralnego czy też szczękowego - w naszym sklepie stale monitorujemy nowości naszych dostawców i wprowadzamy produkty które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeżeli masz problem z doborem idealnie dopasowanego typu kasku skorzystaj z przygotowanych dla Ciebie filtrów w których możesz zawęzić swoje poszukiwania. Przegląd oferty dostępnej na rynku z którą możesz się zapoznać na Maxibike.pl zapewne spełni Twoje oczekiwania.

  Kupując kask na naszej stronie zawsze możesz go wymienić na większy lub mniejszy a w przypadku zmiany decyzji zamienić na inny lub całkowicie zwrócić a tym samym odstąpić od zakupu. Na każdym etapie procesu zamówienia chętnie wesprzemy Cię w pytaniach lub wątpliwościach w optymalnym doborze ochrony Twojej głowy. Termin realizacji Twojego zamówienia zależy od producenta kasków i oscyluje od 2 do nawet 14 dni roboczych. Nasze Biuro Obsługi Klienta sprawdzi dostępność i zawęzi termin realizacji, dostawy wybranego przez Ciebie kasku. Pamiętaj, że oprócz kasków posiadamy szeroką ofertę akcesoriów do kasków oraz części zamiennych do posiadanego już przez Ciebie kasku. Zapraszamy do innych działów w zakładce Kaski.

  1-48 of 568

  Kaski turystyczne

  Cena minimalna: 133,00 133

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2020 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone