Producent

  Komunikacja

   

  (21)

  Dla wielu motocyklistów jeżdżących przede wszystkim w grupie komunikacja jest bardzo ważna. Ułatwia podejmowanie decyzji tak aby każdy zawsze wiedział kiedy będzie postój na jedzenie, kiedy grupa się zatrzymuje na tankowanie swoich maszyn albo kiedy zatrzymują się w punkcie widokowym na wykonanie kilku pamiętnych fotografii ze swojej podróży.

  W miejskim zgiełku, interkomy motocyklowe ułatwiają komunikację pomiędzy kierowcą a pasażerem gdzie zazwyczaj podczas jazdy ciężko jest się usłyszeć. Systemy komunikacji oraz zestawy audio potrafią umilić trochę jazdę z uwagi na możliwość sparowania zestawu z telefonem komórkowym poprzez system Bluetooth®. To pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych czy słuchanie muzyki podczas jazdy swoim jednośladem. Aczkolwiek zawsze trzeba pamiętać o tym, że jakiekolwiek działanie, które rozprasza kierowcę podczas jazdy jest bardzo niebezpiecznie i może grozić wypadkiem.

  W ofercie sklepu Maxibike.pl znajdziecie kompleksową ofertę zestawów do komunikacji motocyklowej. Posiadamy interkomy motocyklowe, systemy komunikacji, zestawy audio czy zestawy słuchawkowe uznanych i sprawdzonych producentów. Aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, współpracujemy z sprawdzonymi i renomowanymi markami jak Midland, Interphone czy Twiins. Wszystkie produkty w większości przypadków są dostępne na magazynie centralnym. To oznacza, że wszystkie zamówienia są realizowane w przeciągu 3-5 dni roboczych. W razie jakichkolwiek pytań w kwestii wyboru odpowiedniego zestawu do komunikacji, zachęcamy do kontaktu z naszej działem obsługi klienta, który zawsze jest w stanie Ci doradzić oraz podzielić się fachową opinią.

  Komunikacja

  Cena minimalna: 49,00 49

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone