Kurtki motocyklowe

   

  (178)

  Pasja jaką są motocykle i podróże motocyklowe wymaga odpowiedniego ekwipunku. Sprzęt, który zapewni nam bezpieczeczeństwo często jest gromadzony latami, na raty. Kurtka jest elementem który Cię identyfikuje i wyróżnia. Bezpieczna jazda motocyklem to nie tylko najlepszy kask motocyklowy, buty czy spodnie.Odpowiednia kurtka motocyklowa zapewni Ci także bezpieczeństwo. Kurtki motocyklowe są równie ważnym elementem najbezpieczniejszego zestawu do jazdy motocyklem. Dobre kurtki motocyklowe zabezpieczą nas w razie urazu, chronią przed wiatrem, deszczem oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi .

  Nasza lista producentów zajmujących się produkcją kurtek na motocykl, jest bardzo długa. Wymienić tu należy cenionych producentów jak Oxford, BUSE, Ozone. Kurtki motocyklowe dostępne w MaxiBike powstały na bazie nowoczesnych technologii. Zapewniają one swoim użytkownikom wysoki komfort korzystania a zwłaszcza bezpieczeństwo. Obecnie na rynku dostępny jest duży wybór kurtek motocyklowych damskich i męskich. W ofercie sklepu MaxiBike posiadamy kurtki motocyklowe Honda, skórzane kurtki BUSE, kurtki motocyklowe BMW, kurtki na motocykl Ozone, kurtki motocyklowe letnie, kurtki Kawasaki oraz wiele innych. Przy wyborze najlepszej kurtki na motocykl należy kierować się komfortem i bezpieczeństwem, Nie należy zapomnieć o tym, że podczas prowadzenia motocykla ręce i obręcz barkowa odgrywają kluczową rolę, dlatego dopasowana i dobra kurtka motocyklowa nie może ściągać i powodować dyskomfortu.

  Jeśli zastanawiasz się na co zwrócić uwagę, szukając najlepszej kurtki motocyklowej, to w pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie czy to ma być kurtka letnia czy na zimniejsze dni. Ponadto najlepsza kurtka na motocykl powinna być wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca, warto aby miała także regulację szerokości w pasie i na rękawach. Dobra kurtka na motocykl powinna posiadać praktyczne kieszenie i wodoodporne zamki oraz elementy odblaskowe, które sprawią, że będziesz widoczny na trasie nawet nocą. Zależy nam aby każdy znalazł coś dla siebie. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie, chętnie doradzimy: jakie są najlepsze kurtki na motocykl.

  1-48 of 178

  1-48 of 178

  Kurtki motocyklowe

  Cena minimalna: 79,00 79

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2020 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone