Wybierz opcję...
  1. 6
  2. 6.5
  3. 7
  4. 8
  5. 9
  6. 9.5
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 40
  11. 50
  12. 55
  13. 60
  14. 65
  15. 70
  16. 75
  17. 80
  18. 85
  19. 90
  20. 100
  Wybierz opcję...
  1. przód
  2. tył
  3. uniwersalna
  Wybierz opcję...
  1. (TT) wymaga użycia dętki
  2. (TL) bezdętkowa
  Wybierz opcję...
  Wybierz opcję...
  1. czarnybiałyniebieskiczerwonyżółtypomarańczowyzielony

  Opony motocyklowe

   

  (1396)

  Dobre opony motocyklowe są podstawą bezpiecznej jazdy. Gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa, komfort jazdy oraz długotrwałość i wytrzymałość. Opony odprowadzają piach, żwir, ziemię, wodę, błota czy śnieg spod kół oraz amortyzują wibracje i wstrząsy. Opony dobiera się do motocykla i stylu jazdy.

  Do jazdy w terenie wybierz opony off-road. Są przystosowane do piaszczystych ścieżek, grząskiego błota, czy kamienistych podjazdów.

  Do jazdy turystycznej zalecamy opony turystyczne. Łączą w sobie zalety opon szosowych i enduro. Możesz z nimi wjechać na każdą szutrową ścieżkę, bez obawy o przyczepność i szybkie zużycie bieżnika.

  Dla miłośników chromu i dużych pojemności mamy opony do motocykli klasycznych typu chopper i cruiser.

  Na Maxibike znajdziesz opony do motocykla o różnym przeznaczeniu. Opony off-road, opony turystyczne, opony do enduro, opony do crossa czy opony zimowe do skuterów. Nie zabraknie u nas również ogumienia dla posiadaczy skuterów i quadów: opony do skutera i opony quad.

  Opony trzeba dopasować również do warunków pogodowych, w jakich będziesz najczęściej jeździć. Inne mieszanki stosowane są do opon do jazdy w deszczu, inne do jazdy po suchym asfalcie.

  W naszej ofercie dla fanów moto znajdziesz wielu renomowanych producentów takich jak Pirelli, Dunlop czy CST.

  Do oferty wprowadziliśmy również marki mniej znane w branży motoryzacyjnej: opony Duro czy opony Kenda.

  Nie może zabraknąć dętek, musów, fartuchów i innych niezbędnych akcesoriów do opon i kół.

  Pamiętaj, że opony motocyklowe wymagają regularnego doglądania i wymiany, szczególnie w przypadku jazdy sportowej i miejskiej. Przede wszystkim podczas palenia gumy i stuntowania. Opony do jazdy terenowej, czy w cyklu mieszanym zużywają się nieco wolniej. Pamiętaj, aby stale sprawdzać stan bieżnika.

  Dobrej jakości opona pozwoli Ci czerpać maksymalną radość z bezpiecznej jazdy. Bez zaniżania naszych osiągów i narażania nas na uszkodzenie siebie oraz motocykla.

  Jeśli macie wątpliwości, nie wiecie jakie opony motocyklowe wybrać, nie wahajcie się. W przypadku pytań jesteśmy tu dla Was oraz po to, aby rozwiać każde wątpliwości.

  1-48 of 1396

  1-48 of 1396

  Opony motocyklowe

  Cena minimalna: 9,00 9

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2020 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone