Pozostałe akcesoria do kasków

   

  (157)

  Oprócz wymiany szyby w kasku, istnieje możliwość wymienienia szeregu innych elementów oraz doposażenia swojego kasku w akcesoria, które są dostępne w naszym sklepie. Kask to jeden z najważniejszych jeśli nie najważniejszy element ubioru motocyklisty, który chroni głowę podczas jazdy. Dzięki współpracy z renomowanymi markami takimi jak LS2 posiadamy w ofercie noski kasku, daszki, wyściółki, kołki Pinlock, mocowania szyby czy podbródki do zamontowania w kasku. Wszystkie te elementy są wyjmowane i bez problemu można je zamienić w razie usterki danego elementu lub czasowego zużycia.

  Każdy kto jeździ motocyklem lub kto spotyka je na drodze wie, że są to pojazdy dosyć głośne. W niektórych przypadkach, właściciele jeszcze montują akcesoryjne układy wydechowe które charakteryzują się wyższą barwą dźwięku silnika. Zatyczki do uszu marki Oxford pozwalają kierowcy trochę wyciszyć zewnętrzne hałasy dzięki czemu mogą się skupić na jeździe i nie muszą się martwić o stan swojego słuchu po zejściu z motocykla. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie kaski mają wyciszające wyściółki i czasami zatyczki do uszu są niezbędne jednocześnie poprawiając komfort jazdy.

  Zawsze trzeba pamiętać o tym, że bezpieczeństwo i ochrona naszego ciała to absolutny priorytet. Lepiej jest mieć za dużo ochraniaczy niż mieć ich za mało w kluczowych partiach ciała. Jazda na motocyklu jest bardzo dynamiczna gdzie nasze ciało oraz wybrane partie są w ciągłym ruchu i są poddawane różnych przeciążeniom. Osłona karku jest bardzo istotna ponieważ przy jeździe po wertepach lub innych wybojach jest on narażony na bardzo poważne kontuzje. W ofercie naszego sklepu posiadamy osłony karku kasku takich marek jak LS2 czy Oxford. Zapewniają one większą stabilność tej części ciała dzięki czemu ryzyko odniesienia kontuzji jest znacząco mniejsze. Warto zaznaczyć, że poszczególne ochraniacze są dopasowane do konkretnych modeli kasków dzięki czemu idealnie pasują i wspólnie ochraniają kark.

  1-48 of 157

  1-48 of 157

  Pozostałe akcesoria do kasków

  Cena minimalna: 4,00 4

  Masz pytania? tel. 22 355 27 75

  W naszym biurze obsługi klienta pracują prawdziwi pasjonaci, którzy służą swoim doświadczeniem i chętnie doradzą Ci w każdej sprawie!

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone