W czym możemy Ci pomóc?

  zamówienia i płatności
  zwroty
  odstąpienie od umowy


  Zamówienia i płatności

  Jakie mam możliwości zapłaty za towar?

  Czy mam możliwość otrzymania faktury VAT?

  Czy musze zakładać konto żeby złożyć zamówienie?

  Czy wszystkie towary widoczne w sklepie są dostępne?

  Jak długo będę musiał czekać na zamówiony towar?

  Czy jest możliwość otrzymania rabatu na złożone zamówienie?

   


  Jakie mam możliwości zapłaty za towar?

  Płatności za zamówienie złożone w naszym sklepie można dokonać na 3 różne sposoby:

  • Tradycyjny przelew bankowy, przy wyborze tej metody należy mieć na uwadze, że księgowanie wpłaty na naszym koncie może trwać nawet do 48h. Numer konta do wpłat: 04 1750 0009 0000 0000 3528 0863, Prosimy również o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu. Zamówienie opłacone tą metodą realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
  • Szybkie płatności internetowe, operatorem tego rodzaju płatności są przelewy24.pl. Przy wyborze tego rodzaju płatności, informacja o wpłacie trafia na nasze konto niemal natychmiast i możemy przystępować do realizacji Twojego zamówienia. płatności
  • Płatność za pobraniem przy odbiorze, Przy wyborze tej opcji zamówienie jest realizowane natychmiast po jego złożeniu. A płatności za zamówiony towar należy dokonać gotówką u kuriera doręczającego paczkę.

  Czy mam możliwość otrzymania faktury VAT?

  Tak, wystawiamy faktury VAT, aby otrzymać fakturę należy zaznaczyć w formularzu zamówienia opcję „ Chcę otrzymać fakturę” i wpisać dane niezbędne do wystawienia faktury.


  Czy musze zakładać konto żeby złożyć zamówienie?

  Nie ma takiej potrzeby, istnieje możliwość złożenia zamówienia bez zakładania konta. Jednak mając konto w naszym sklepie zdobywasz dostęp do funkcjonalności, które nie są dostępne dla klientów bez konta. Między innymi są to: podgląd do historii swoich zamówień, a także dostęp do specjalnych akcji promocyjnych i dodatkowych kodów rabatowych.


  Czy wszystkie towary widoczne w sklepie są dostępne?

  Na karcie każdego z towarów wskazana jest jego dostępność. Jeśli chcesz potwierdzić dostępność konkretnej ilości danego produktu na magazynie, lub po prostu potwierdzić informację ze strony, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci sprawdzą dostępność i termin realizacji.


  Jak długo będę musiał czekać na zamówiony towar?

  Przy każdym produkcie umieszczona jest informacja o terminie realizacji zamówienia. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej precyzyjnej informacji na temat terminu dostawy danego towaru nasi konsultanci chętnie sprawdzą możliwość realizacji twojego zamówienia w danej chwili.


  Czy jest możliwość otrzymania rabatu na złożone zamówienie?

  Ceny opublikowane w sklepie są cenami brutto i są to ceny ostateczne, możliwość otrzymania dodatkowych rabatów istnieje poprzez kody rabatowe dostępne dla  aktywnych klientów posiadających konto w naszym sklepie. Dodatkowo, prowadzimy na bieżąco atrakcyjne akcje promocyjne, więc zapraszamy po najświeższe informacje na nasz profil na facebooku.

  • Inpost
  • DPD
  • Paczka w Ruchu
  • Visa
  • MasterCard
  • Przelewy24
  • Blik
  • skycash
  © 2021 MaxiBike.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone